PCB1B22SG
Mfr.Part #
PCB1B22SG
Datasheet
PCB1B22SG
Description
TERM BLOCK CARD EDGE 22POS TIN
Stock
225
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 22 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 22 Pos
Wire Gauge :
14 AWG